Podlogi Drewniane
Just another WordPress site

Kącik architekta – Biennale w Wenecji 2012: Pawilon Wenezueli

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Udział Nico Saieh Venezuela na 13.
Biennale w Wenecji prezentowany jest poprzez serię refleksji na temat sytuacji miejskiej.
miasto XXI wieku.
La ciudad socializante kontra la ciudad alienante jest skierowany do publiczności, a nie tylko do architektów, prezentując serię graficzno-chromatycznych notatek i szkiców Domenico Silvestro, który był bardzo miły i pokazał nam pawilon.
Możesz go zobaczyć na poniższych zdjęciach.
Chciałbym użyć silnych napięć i kolorów podstawowych obecnych w graficznym geście tych szkiców, aby zwrócić uwagę i wzbudzić zainteresowanie problemami miasta. .
Nico Saieh: Ta grupa graficznych gestów nie ma na celu stworzenia wizerunku nowego miasta lub miasta przyszłości, ale po prostu udostępnienie tych ulotnych, intuicyjnych, emocjonalnie naładowanych referencji każdemu, kto odwiedza witrynę, aby mogli budować na swoich własna wizja miasta, którą wszyscy chcielibyśmy mieć.
Na wystawie wyświetlane są także wideo-świadectwa robotników budowlanych w Wenezueli rzutowane na serię białych sześcianów.
.
Nico Saieh.
Nico Saieh
[więcej w: olx brzeg, stropodach niewentylowany, cennik wienerberger ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: cennik wienerberger olx brzeg stropodach niewentylowany