Podlogi Drewniane
Just another WordPress site

Architektura i nowoczesne budownictwo – Iceberg Trading Post / Alexandre Braleret

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Alexandre Braleret Z lodowcami Grenlandii zamieniającymi się w góry lodowe, można to uznać za zrównoważoną siłę napędową gospodarki Grenlandii poprzez reaktywację pośpiechu białego złota .
W odpowiedzi na to, projekt Iceberg Trading Post, autorstwa Alexandre Bralerest, proponuje góry lodowe jako masową wysyłkę wspieraną przez gwiazdozbiór punktów handlowych do recyklingu lodu wzdłuż zachodniego wybrzeża Grenlandii.
Poczta handlowa z XXI wieku.
jest centralnym systemem wiertniczym, który pośredniczy w lokalnym rynku, transporcie gór lodowcowych, ustalaniu cen, zbieraniu talii i zapleczu naukowym.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ten kraj składający się z 56 000 dusz może działać jako Emiraty Polarne [.] Nowe miasta będą podnosić się z ziemi, gromadząc tysiące zagranicznych robotników i dając Grenlandii wyjątkowy dobrobyt.
- Emmanuel Hussenet.
Globalne ocieplenie ma podwójny wpływ na zamarznięte terytoria: odwraca do góry nogami lokalne środowiska, ponieważ ujawnia nieużywane ziemie.
.
Masywne lodowce Alexandre Braleret Grenland stanowią 7% światowych zasobów słodkiej wody, a 177 miliardów ton słodkiej wody zamienia się w błoto, zanim znikają w morzu każdego roku.
Z dala od science-fiction, żegluga lodowa jest rzeczywistą perspektywą: zainicjowana w 1972 roku przez księcia Soudana Mohameda Al-Faisala, jest obecnie na dobrej drodze do realizacji dzięki George Mougin we współpracy z Dassault System.
.
Alexandre Braleret Projekt ten stara się przewidywać kolejne konflikty wody słodkiej i przedstawia hipotetyczne Eldorado Polarne, które łączy dylemat przyszłej strefy arktycznej pod względem zasobów, ekstremalnych warunków życia na szerokościach geograficznych i specyfiki tych terytoriów.
.
Alexandre Braleret Architekt: Alexandre Braleret Lokalizacja: Narsaq, Grenlandia Powierzchnia: 10 000.
15 000 m.
[więcej w: olx brzeg, rolety antywłamaniowe cena, ruszt fundamentowy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: olx brzeg rolety antywłamaniowe cena ruszt fundamentowy